Wspólnota Dzieci Bożych

W naszej parafii od września 2017 roku, funkcjonuje Wspólnota Dzieci Bożych. Głównym założeniem wspólnoty jest dbanie od najmłodszych lat o dzieci i ich więź z Jezusem Chrystusem. Ku pogłębieniu relacji z Panem służą właśnie sobotnie spotkania w salce parafialnej (godzina 11:00). Animatorzy wraz z księdzem opiekunem przekazują dzieciom podstawowe treści religijne. Spotkania są też dobrą okazją do tego, by wspólnie pośpiewać, pobawić się, czy rozwijać swoje talenty plastyczne. Animatorzy ubogacają również sobotnie przedpołudnia konkursami i zabawami.

Spotkanie Wspólnoty Dzieci Bożych to dobre miejsce do tego, by nawiązywać i umacniać przyjaźnie. Służą ku temu różne wspólne wyjazdy, wycieczki, zabawy, wakacje.

Wielkość ofiary mierzy się ważnością intencji.

Wasilij Rozanow