Oaza Dzieci Bożych

W naszej parafii od września 2017 roku, funkcjonuje Oaza Dzieci Bożych, czyli popularne ODB. Głównym założeniem wspólnoty jest dbanie od najmłodszych lat o dzieci i ich więź z Jezusem Chrystusem. Ku pogłębieniu relacji z Panem służą właśnie sobotnie spotkania w salce parafialnej (godzina 10:00). Animatorzy wraz z księdzem opiekunem przekazują dzieciom podstawowe treści religijne. Spotkania są też dobrą okazją do tego, by wspólnie pośpiewać, pobawić się, czy rozwijać swoje talenty plastyczne. Animatorzy ubogacają również sobotnie przedpołudnia konkursami i zabawami.

Kilka razy do roku ODB spotyka się również z innymi wspólnotami z naszej Archidiecezji na tzw. Rejonowych Dniach Wspólnoty Ruchu Światło-Życie.

Spotkanie Oazy Dzieci Bożych to dobre miejsce do tego, by nawiązywać i umacniać przyjaźnie. Służą ku temu różne wspólne wyjazdy, wycieczki, zabawy, wakacyjne rekolekcje.

Anioł powiedział do Maryi : Oto poczniesz i urodzisz syna, i nadasz Mu imię Jezus.

Łk.1,31