Bierzmowanie

Bierzmowanie jest sakramentem wtajemniczenia chrześcijańskiego, w którym ochrzczeni otrzymują pełnię Ducha Świętego, tak jak Apostołowie otrzymali Go w dzień Pięćdziesiątnicy. Bierzmowanie jest więc dopełnieniem łaski chrztu, daje jej wzrost i pogłębienie, ściślej jednoczy z Chrystusem dzięki Jego Duchowi, głębiej zakorzenia w synostwie Bożym, pomnaża dary Ducha Świętego otrzymane we chrzcie, udoskonala więź z Kościołem, udziela specjalnej mocy Ducha Świętego do mężnego wyznawania imienia Chrystusa oraz do szerzenia i obrony wiary słowem i czynem (por. KKK nr 1303).

PRZYGOTOWANIE DO BIERZMOWANIA W ROKU 2018

GRUDZIEŃ 2017 r.

1. MSZA ŚW. Z UDZIAŁEM KANDYDATÓW I ICH RODZICÓW - 7 grudnia (czwartek), godz. 18.45.

2. Katecheza - 14 grudnia (czwartek), godz. 18.45 (kościół)

4. PAMIĘTAMY O NIEDZIELNEJ MSZY ŚW. I  SPOWIEDZI W PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA ALBO W INNYM DNIU !!!

Jeśli Bóg jest przy nas, to któż przeciwko nam?

Rz 8,31b