Adwentowe rekolekcje i przedświąteczna spowiedź

10 grudnia 2017

W II Niedzielę Adwentu, 10 grudnia, rozpoczynamy adwentowe rekolekcje dla dorosłych. W niedzielę nauka rekolekcyjna na każdej Eucharystii. W poniedziałek, wtorek i środę Msza św. z nauką rekolekcyjną o godz. 8.00 i 18.00. Rekolekcje, które mogą mam pomóc w przygotowaniu do dobrego przeżycia Świąt poprowadzi ks. Krzysztof Konkol z Parafii NSPJ w Sopocie.

Już po rekolekcjach, w najbliższą sobotę będzie okazja do przedświątecznej spowiedzi. W tym dniu w konfesjonałach będą posługiwali księża z naszego dekanatu. Kapłani będą spowiadali w godz: 8.30-11.00 i 15.30-17.30.

Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu - pamiętaj, jaki spokój można znaleźć w ciszy.

Seneka