Nasi na Lednicy

Relacja i zdjęcia

8 czerwca 2022

Byliśmy tam!

Dnia 4 czerwca, wraz z Parafia św. Karola Boromeusza w Wejherowie, po dwóch latach przerwy, w końcu mogliśmy zawitać na Pola Lednickie, by poprzez taniec, śpiew i modlitwę uwielbiać Boga! Ale to nie wszystko! Mogliśmy wysłuchać również ciekawych konferencji wygłoszonych przez o. Romana Bieleckiego OP o Camino i Jana Meli, zintegrowaliśmy się z innymi Wspólnotami (między innymi Wspólnota Młodzieżowa Effatha i Duszpasterstwo Młodzieży - Concordia z Wejherowa, które z całego serca pozdrawiamy), obejrzeliśmy pokaz samolotów (które ukazywały piękne chrześcijańskie symbole na niebie) i skorzystaliśmy z nietypowej formy spowiedzi, która odbywała się na łąkach.

Symbolem tegorocznego spotkania okazał się różaniec, czyli nasza silna broń do walki ze złem, a hasło, które do dziś wybrzmiewa nam w uszach, brzmiało "Na krańce świata". Największym zaskoczeniem dla nas stanowiły słowa papieża Franciszka, który pozdrowił i pobłogławił wszystkich, którzy zjawili się tego dnia na Lednicy.

Na zakończenie wzięliśmy udział w pięknie przeprowadzonej Eucharystii i Adoracji, podczas których najbardziej mogliśmy wyczuć obecność Naszego Ojca. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i mamy nadzieję do zobaczenia za rok!!

Kto ma prawdziwego przyjaciela, nie potrzebuje lustra.

przysłowie malezyjskie