Czciciele Bożego Miłosierdzia

Celem wspólnoty Czcicieli Miłosierdzia Bożego jest wysławianie, głoszenie i wypraszanie Miłosierdzia Bożego dla siebie i swoich bliskich oraz całego świata poprzez:

• Szerzenie kultu, czci i nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego;
  • Odmawianie modlitwy „Koronki do Miłosierdzia Bożego”;
  • Propagowanie wizerunku Jezusa Miłosiernego;
  • Pełnienie dzieł miłosierdzia, których przejawem są pomoc biednym i potrzebującym;
  • Troskę i modlitwę o powołania kapłańskie i zakonne w szczególności do Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego;
  • Modlitewne wspieranie wspólnoty.

Uczynki Miłosierdzia:

1. Upominać grzesznych.
  2. Pouczać nieumiejętnych.
  3. Dobrze radzić wątpiącym.
  4. Pocieszać strapionych.
  5. Cierpliwie znosić krzywdy.
  6. Chętnie darować urazy.

Czcicieli Bożego Miłosierdzia zapraszamy na spotkania modlitewne w drugi piątek miesiąca o godz. 15.00
w kościele. Opiekunem jest ks. Proboszcz.

Boga nie można oszukać.

Ezop