Nowi ministranci

17 grudnia 2017

Do grona ministrantów naszej parafii dołączyło siedmiu chłopców: Michał Bulczak, Dawid Damps, Adam Kwidziński, Paweł Nowicki, Karol Piotrowski, Mateusz Richert i Mikołaj Szulz. Chłopcy przez kilka miesięcy uczęszczali na zbiórki  oraz odbywali zajęcia praktyczne, podczas których uczyli się prawidłowo wykonywać czynności liturgiczne. Służąc przy ołtarzu dopuszczani byli do niektórych posług. Cieszymy się z tych radosnych dziecięcych serc, które chcą służyć Bogu stając obok Chrystusowego ołtarza.

Serdecznie zapraszamy chłopców, którzy również chcieliby zostać ministrantami, by zgłosili się do ks. Mateusza L. i rozpoczęli swoją kandydaturę.

Króluj nam Chryste!

Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu - pamiętaj, jaki spokój można znaleźć w ciszy.

Seneka

96 0.11955714225769