Intencje

INTENCJE MSZALNE: 19 - 25.08.2019

 

 

 

Poniedziałek 19.08.2019

 

07:00

+ Maria Miotk /greg/

 

07:00

+ Leon Henig /w dniu urodzin/ rez.

 

 

 

 

18:00

+ Ludwik Wiśniewski

 

18:00

O jedność i zgodę w rodzinach /intencja od Rycerstwa Św. Michała Archanioła/

 

 

 

 

 

Wtorek 20.08.2019

 

 

 

 

07:00

+ Maria Miotk /greg/

 

07:00

+ Helena i Ludwik Post

 

 

 

 

18:00

+ Elżbieta Laskowska oraz Zygmunt i Brunon Bargańscy rez.

 

18:00

+ Anna, Maria i Stanisław /m/ Golema rez.

 

 

 

 

 

Środa 21.08.2019

 

 

 

 

07:00

+ Maria Miotk /greg/

 

07:00

+ Adrian Knapiński /w 3 rocznicę śmierci/ oraz dziadkowie z obojga stron

 

 

 

 

18:00

+ Jerzy Bartek /w 20 rocznicę śmierci/

 

18:00

+ Klara Wicon /w rocznicę śmierci/ oraz mąż Bernard

 

 

 

 

 

Czwartek 22.08.2019

 

 

 

 

07:00

+ Antoni, Anna, Roman Klocke oraz Zbigniew, Mieczysław i Edmund Bizewscy

 

07:00

+ Maria Miotk /greg/

 

 

 

 

18:00

+ Leon Stenka

 

18:00

+ Klemens, Leokadia i Jerzy Hebel

 

 

 

 

 

Piątek 23.08.2019

 

 

 

 

07:00

+ Maria Miotk /gerg/

 

07:00

+ za zmarłych w rodziny Grabowskich: Paulinę, Jana, Alfonsa, Stefana, Józefa, Magdalenę, Anielę, Reginę i Rozalię

 

 

 

 

18:00

+ Małgorzata i Teofil Basman

 

18:00

+ Genowefa Graczyńska

 

18:00

Dziękczynna z okazji 40 urodzin męża Roberta z podziękowaniem za otrzymane łaski, prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej rez.

 

 

 

 

 

Sobota 24.08.2019

 

07:00

+ Jan Post /w 41 rocznicę śmierci/

 

07:00

+ Maria Miotk /greg/

 

 

 

 

16:30

Msza + Chrzest

 

 

 

 

18:00

+ Jan Dybowski /w 9 rocznicę śmierci/

 

18:00

+ Krystyna Labun /w 6 rocznicę śmierci/

 

18:00

Chrzest: 2

 

 

Niedziela 25.08.2019

 

 

 

 

07:30

+ Helena Odwald /w 1 rocznicę śmierci/

 

07:30

+ Łucja, Franciszek, Elżbieta i Józef

 

 

 

 

09:00

+ Jan Schulz

 

09:00

+ Maria Miotk /greg/

 

 

 

 

10:30

W intencji parafii

 

10:30

+ Walter Okrój /w dniu urodzin/ oraz Irena i Ludwik

 

10:30

+ Henryk i Alfons Dąbrowski

 

 

 

 

12:00

+ Michał Bilicki /w 21 rocznicę śmierci/

 

12:00

+ Józef, Stanisław i Tadeusz Jereczek

 

 

 

 

13:30

Dożynkowa – dziękczynna za plony

 

13:30

+ Józefa /k/, Bernard /m/, Stanisław /m/ i Janina Doering

 

13:30

+ Stefania i Antoni Wejer

 

 

 

 

17:30

+ Helena, Edmund i Wacław Graczyk

 

Tego właśnie Jezusa Bóg wskrzesił, a my wszyscy o tym świadczymy.

Dz 2,32

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
99 0.18692994117737