Intencje

 

Poniedziałek 01.06.2020

 

 

 

 

07:00

+ Witold Słowi /greg/

 

07:00

+ Jan Willa /w rocznicę śmierci/

 

 

 

 

18:00

+ Karol Teclaf, Andrzej i Michał

 

18:00

+ zmarli z rodziny Wróbel, Cierockich, Rutkowskich i Kolmetz

 

18:00

+ Jan Gruba; Wanda, Stefan, Ryszard i Henryk Bojke

 

 

 

 

 

Wtorek 02.06.2020

 

 

 

 

07:00

+ Witold Słowi /greg/

 

07:00

+ Anna Klas /w 40 rocznicę śmierci/

 

 

 

 

18:00

W intencji dzieci komunijnych i ich rodzin

 

18:00

+ Maria i Bronisław Tederko oraz zmarli z rodziny Cisowskich

 

18:00

+ Zofia, Kunegunda i Adalbert Topp

 

 

 

 

 

 

Środa 03.06.2020

 

 

 

 

07:00

+ Witold Słowi /greg/

 

07:00

+ Barbara i Franciszek /m/ Strongowscy

 

 

 

 

18:00

+ Romuald /w rocznicę śmierci/ i Franciszek /m/ Rybandt

 

18:00

+ Mariusz Gafka

 

18:00

+ Bronisława /k/ Anolik /w 19 rocznicę śmierci/ i Władysław Anolik

 

 

 

 

 

Czwartek 04.06.2020

 

 

 

 

07:00

+ Witold Słowi /greg/

 

07:00

+ Zofia Kreft /intencja od zakładu pogrzebowego/

 

07:00

+ Irena i Stefan Patelczyk; Władysława /k/, Zygmunt i Stefan /m/ Bojka oraz dusze w czyśćcu cierpiące

 

 

 

 

18:00

+ Krystyna i Franciszek Richert

 

18:00

+ Jan Dampc; Klara i Leon Labuda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek 05.06.2020

 

 

 

 

07:00

O Boże błogosławieństwo w dniu urodzin dla wnuka Szymona oraz jego rodziców i rodzeństwa.

 

07:00

+ Gertruda Boike /intencja od zakładu pogrzebowego/

 

07:00

+ Witold Słowi /greg/

 

 

 

 

18:00

+ Waldemar /w 6 rocznicę śmierci/ oraz Mieczysław Pikron

 

18:00

+ zmarli z rodziny Klein

 

 

 

 

 

Sobota 06.06.2020

 

 

 

 

07:00

+ Witold Słowi /greg/

 

07:00

+ Łucja, Maria i Robert Miotk

 

 

 

 

11:00

I KOMUNIA ŚW.

 

12:00

I KOMUNIA ŚW.

 

13:00

I KOMUNIA ŚW.

 

 

 

 

17:00

Dziękczynna z okazji 50 rocznicy ślubu Ireny i Teofila Sirockich, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej w rodzinie

 

 

 

 

18:00

+ Aniela i Teofil Stolc oraz Wanda, Wacław, Gerard, Anna i Zygmunt

 

18:00

+ Józef /w rocznicę śmierci/ i Anna Łaga oraz Janina Klas

 

18:00

Chrzest: 1

 

 

 

 

 

Niedziela 07.06.2020

 

 

 

 

07:30

+ Witold Słowi /greg/

 

07:30

+ Gertruda i Leon Stencel

 

 

 

 

09:00

+ Alojzy Formella

 

09:00

+ Jan Bertrand

 

 

 

 

10:30

W intencji parafii

 

10:30

Dziękczynna z okazji 2 rocznicy ślubu Marleny i Mariusza, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w rodzinie

 

 

 

 

12:00

+ Stanisław /m/ Krauza; Jadwiga i Zygmunt Wiśniewscy

 

 

 

 

13:30

+ Kazimierz Jaskółka /w 2 rocznicę śmierci/

 

13:30

Chrzest: 3

 

 

 

 

17:30

+ Stanisława /k/ i Jan Grubba

 

Kropla wody, nawet najmniejsza, gdy się zjednoczy z oceanem, nigdy nie wysycha.

przysłowie hinduskie

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
100 0.17021107673645